Ostrov – zajímavé

FARMA BLANÍK v obci Ostrov nabízí unikátní zvířecí park a zábavné atrakce.

Farma poskytuje hostům především venkovské zážitky, jako je jízda na koních, či v kočáře, houbaření, zimní radovánky, poutě, trhy zvířat, dožínky, zabijačky, kontakt s domácími zvířaty apod. Navštívit můžete i skvělou restauraci či vinárničku. Pro ubytované je k dispozici venkovní vyhřívaný bazén a připraveno je i nové relax centrum s vířivkou a saunou.

Součástí Farma-Parku je také „mazlící zóna“, v níž si děti mohou pohladit a nakrmit mladá zvířata, odpočinková místa ve stínu se sezením, rychlé a levné občerstvení na terase venkovní restaurace.

Bývalý prezident soutěže Miss ČR Miloš Zapletal pověsil oficiálně šoubyznys na hřebík a pustil se do podnikání. V uplynulých dvou letech usilovně pracoval na renovaci venkovského objektu v Ostrově pod Blaníkem a v pátek odpoledne tam slavnostně přijme první hosty. Přivítal je tradičně chlebem a solí v r. 2011.

U Oslíků, U Slepiček, U Koziček či U Kropáčků, to jsou jedny z možností, kde se ubytovat, pokud přijedete na farmu Miloše Zapletala nedaleko od Vlašimi. Farma Blaník by měla podle svého majitele a „duchovního otce“ Miloše Zapletala poskytnout hostům totální únik před civilizací a výborný relax v přírodě.

Farma-Park s mnoha zvířaty a dětskými atrakcemi. Návštěvníci zde najdou všechna domácí zvířata, některá divoká zvířata, handicapovaná zvířata, která se nemohou vrátit do přírody, a samozřejmě řadu klasických, ale i zcela neobvyklých dětských atrakcí, jako:

dřevěný keltský hrad, Blanická rozhlednička s velkou skluzavkou, les nočních skřítků, Blanická jeskyňka s rytířskou zbrojí, tajemná cesta pod Močálníky, myslivecký posed, obrovská trampolína 10×10 m, dětská lanovka, trať šlapacích traktůrků, kamenné bludiště a velké pískoviště, pole veselých strašáků, slaměný hrad.

Související obrázky: